کد خبر: 1065621 A

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با موتورسیکلت های فاقد پلاک و مجوز برخورد خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علی همه خانی، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با توجه به درخواست های مکرر همشهریان تهرانی در خصوص مزاحمت موتور سیکلت های سنگین در سطح معابر شهر تهران و تصاویری که در فضای مجازی در این خصوص  منتشر  شده است پلیس راهنمایی رانندگی  برخوردی جدی خواهد داشت.

همه خانی افزود: هفته گذشته  طرح تشدید برخورد با موتور سیکلت های سنگین بدون مجوز در شهر تهران آغاز شده و تا امروز تعداد ٨ موتورسیکلت  سنگین  فاقد مدارک و پلاک توقیف  و به پارکینگ دلالت داده شد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ یادآور شد: با توجه به اینکه این دستگاه های موتورسیکلت فاقد پلاک و فاقد مجوز هستند و اصولاً تردد آنها در سطح شهر ممنوع میباشد در صورت تردد توسط  پلیس توقیف و راهی پارکینگ خواهند شد و صاحبان این وسایل نقلیه می بایست جهت انجام امور اداری اقدام نمایند  لذا خواهشمند است از تردد با موتورهای سنگین بدون مجوز  و پلاک خودداری نمایید چرا که پلیس در این مورد خاص برخورد جدی خواهد داشت.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر