کد خبر: 1065587 A

بیستمین جشنواره ملی پایان نامه‌های برتر دینی و قرآنی دانشجویان با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش‌آفرینی در حوزه تحقیقات دینی و قرآنی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، نظر به ضرورت فرهنگ‌سازی دینی و قرآنی در دانشگاه‌ها و تقویت پژوهش‌های قرآن محور مبتنی بر روش‌های صحیح تحقیق در میان دانشجویان، بیستمین جشنواره ملی پایان نامه‌های برتر دینی و قرآنی دانشجویان با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش‌آفرینی در حوزه تحقیقات دینی و قرآنی برگزار می‌گردد. 

کلیه فارغ التحصیلان دوره‌های تحصیلات تکمیلی مرتبط، به ویژه گروه‌های علوم قرآن و حدیث و معارف اسلامی که در طول سال تحصیلی جاری (۱۳۹۹-۱۴۰۰) از پایان نامه / رساله خود دفاع نموده‌اند می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند. کسانی که در دوره‌های گذشته جشنواره شرکت کرده‌اند مجاز به ارسال مجدد آثار خود نیستند. 

در این دوره از جشنواره، دو بخش ویژه «نماز» و «امر به معروف و نهی از منکر» در نظر گرفته شده است که پایان نامه‌های مرتبط با موضوعات فوق به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار گرفته و جوایز ویژه‌ای نیز پیش بینی شده است. 

علاقمندان می‌بایست آثار خود را حداکثر تا تاریخ اول مهرماه ۱۴۰۰ به دبیرخانه جشنواره مستقر در اداره کل فرهنگی و اجتماعی، در قالب فایل الکترونیکی ارسال کنند. بدیهی است به آثار دریافتی پس از تاریخ اعلام شده ترتیب اثر داده نخواهد شد. 

اطلاعات تکمیلی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی farhangi. msrt. ir به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.

امر به معروف و نهی از منکر تحصیلات تکمیلی قرآن فراخوان سال تحصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر