کد خبر: 1065497 A

​رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح این خبر گفت: ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه شامگاه ۲۹ فروردین طی تماس شهروندان با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰، کارآگاهان اداره دهم پلیس اگاهی پایتخت و بازپرس ویژه قتل در جریان مرگ سه مرد جوان در یکی از بیمارستان های پایتخت قرار گرفتند.

به گزارش ایلنا، سردار علیرضا لطفی در ادامه افزود: بدنبال اعلام این خبر تحقیقات آغاز شد و بررسی ها نشان می داد سه مرد جوان باضربات متعدد چاقو مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات و خونریزی فوت کرده اند.

 لطفی تصریح کرد: کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی  به همراه بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت راهی محل شدند. 

در تحقیقات میدانی مشخص شد دو گل فروش بساطی در خیابان سبلان شمالی با سه سرنشین خودروی پژو درگیر شده و یکی از گلفروشان که صاحب اصلی بساط بود با ضربات متعدد چاقو سه جوان پژو سوار را مجروح کرده است.

گلفروشان بدنبال این درگیری خونی سوار بر خودروی نیسان خود شده و از محل متواری می شوند. اما ماموران کلانتری که با اطلاع از درگیری به تعقیب سرنشینان نیسان پرداختند. چند خیابان پیایین تر از محل درگیری ماموران موفق می شوند راننده خودروی نیسان را دستگیر کنند اما متهم اصلی فرار می کند.

سردار علیرضا لطفی، رییس پلیس اگاهی پایتخت با اعلام این خبر گفت: به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت تحقیقات برای دستگیری متهم فراری ادامه دارد. متهم دستگیر شده نیز در اختیار کاراگاهان اداره دهم پلیس اگاهی قرار دارد و تحقیقات پلیسی برای دستگیری عامل قتل سرنشینان پژو ادامه دارد.

 

سردار علیرضا لطفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر