کد خبر: 1065184 A

فرمانده انتظامی استان ایلام از رفع تصرف یک فقره زمین به ارزش تقریبی ۱۰۰ میلیارد ریال توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "دلاور القاصی مهر" اظهار داشت: در پی رصد اطلاعاتی و اخبار و اطلاعات واصله به پلیس امنیت اقتصادی، مبنی بر تصرف ۲ هزار متر مربع  از اراضی ملی، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا با همکاری یگان حفاظت اراضی ملی، مسکن، راه و شهرسازی استان و انتظامی شهرستان ایلام نسبت به رفع تصرف از اراضی مذکور اقدام شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه ارزش ریالی این ملک تصرف شده، ۱۰۰میلیارد ریال توسط کارشناسان برآورد شده، خاطر نشان کرد: متهم شناسایی و تلاش برای دستگیری وی در دستور کار پلیس است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار القاصی مهر با بیان اینکه عزم و اراده پلیس امنیت اقتصادی و دستگاه قضا برای برخورد با اخلالگران در نظم اقتصادی جدی تر از هر زمانی است، از مردم خواست چنانچه با تصرف در اراضی ملی توسط افراد مواجهه شدند، بلافاصله از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ موضوع را با مدافعان امنیت اقتصادی در میان بگذارند.

فرمانده انتظامی استان ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر