کد خبر: 1065155 A

با صدور پیامی؛

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها طی پیامی شهادت سردار عالیقدر و جانباز سرافراز اسلام سرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی طی پیامی شهادت سردار عالیقدر و جانباز سرافراز اسلام سرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی را تسلیت گفت. 

متن پیام به شرح ذیل است: 

«الّذین آمنوا وهاجروا وجاهدوا فی سبیل اللّه بأمْوالهمْ وأنْفسهمْ أعْظم درجةً عنْد اللّه وأولئک هم الْفائزون» 

انتشار خبر شهادت سردار عالیقدر و جانباز سرافراز اسلام، سرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، داغ دیگری را پس از داغ التیام نیافته شهادت حاج قاسم سلیمانی بر دل مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی گذاشت. 

این سردار عزیز، تمام عمر با برکت خود را صرف مجاهدت خالصانه در جهت اهتزاز پرچم مستحکم اسلام و مبارزه با ظلم مستکبران و مستبدان کرد و علاوه بر آن، از فرهیختگی و فهم عمیق دینی نیز برخوردار بودند و پس از سال‌ها مبارزه و جهاد در راه عقیده‌ای استوار، اکنون در آغوش همرزمان شهید خود قرار دارد. 

پاداش این زندگی عزتمندانه در راه خدا و صرف عمر، در راه معبود و در معبد جهاد، یقیناً جایگاهی عظیم و رفیع در آخرت برای آن سردار سرافراز خواهد بود. 

اینجانب شهادت آن جانباز عالیقدر، مدافع وطن و مبارز و مجاهد در راه خدا را به خدمت حضرت صاحب الزمان (ارواحنا فداه)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ملت عزیز ایران، خانواده محترم ایشان و همه همرزمان و همسنگران آن عزیز، تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

ایران ایران اسلامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر