کد خبر: 1065071 A

معاون امنیتی مطرح کرد:

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: هم افزایی بین دستگاه های امنیتی و انتظامی برای ایجاد انتخاباتی سالم و با امنیت کامل تقویت می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حمیدرضا گودرزی در جلسه ستاد امنیت انتخابات استان تهران که به شکل ویدئو کنفرانس برگزار شد با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات اظهار داشت: مشارکت بالا در انتخابات جلوه ای از اتحاد ملی است و همه باید برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بیش از پیش تلاش کنند.

وی با اشاره به برگزاری چهار انتخابات در استان تهران افزود: تامین امنیت انتخابات کاری مهم است که مورد توجه جدی می باشد و هم افزایی بین دستگاه های امنیتی و انتظامی برای ایجاد انتخاباتی سالم و با امنیت کامل تقویت می شود.

رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران با بیان اینکه همه تلاش ها باید به منظور حضور حداکثری مردم توام با امنیت و سلامت صورت گیرد عنوان کرد: بررسی وضعیت انتخابات قبل در دستورکار قرار دارد تا با جمع بندی و احصا نقاط ضعف، زمینه برای برگزاری مطلوب انتخابات فراهم شود.

گودرزی سپس گفت: امنیت انتخابات، رکن و اساس برگزاری انتخابات سالم در کشور است بر همین اساس از مدت‌ها قبل تدابیر و برنامه ریزی‌های لازم به منظور برگزاری انتخابات در ۲۸ خردادماه اتخاذ شده است.
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر