کد خبر: 1064442 A

فراهانی تذکر داد:

عضو شورای شهر تهران نسبت به لزوم توجه به ایمن سازی لاین کندرو اتوبان شهید محلاتی به گیلکی جنوبی در محله عارف به شهرداری تهران تذکر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مجید فراهانی در جریان دویست و هشتاد و هفتمین جلسه  شورای شهر تهران در تذکری گفت: چند روز پیش در اینیستاگرام شاهد انتشار تصاویری از سانحه تصادف یک دستگاه موتور سیکلت در یکی از معابر منطقه ۱۴ شهرداری تهران بودم که توسط یکی از شورایاران منتشر شده بود.

او ادامه داد: این شورایار با ذکر مشکلات و نواقصی که منجر به این حادثه شده و گذشت یک سال از درخواست کتبی شهروندان محله عارف در این رابطه از شهرداری منطقه که منجر به اقدام جدی نشده، نوشته بود.

فراهانی افزود: برابر گزارش این شورایار متاسفانه در لاین کندرو اتوبان شهید محلاتی به گیلکی جنوبی ما شاهد فقدان سرعتگیر و علائم ترافیکی - روشنایی لازم در شب بودیم.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: بر همین اساس و با توجه به اهمیت موضوع اینجانب به عنوان نماینده مردم شریف تهران در اجرای بند ۳ ماده ۸۰ قانون شوراهای اسلامی کشور، درباره « لزوم توجه به ایمن سازی لاین کندرو اتوبان شهید محلاتی به گیلکی جنوبی در محله عارف » به شهرداری تهران تذکر می دهم، انتظار دارم شهرداری بیش از پیش به مساله ایمنی معابر در سطح شهر توجه کند.

 

مجید فراهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر