کد خبر: 1064436 A

فخاری:

عضو شورای شهر تهران نسبت به اجرا نشدن دورکاری در شهرداری تهران در شرایط کرونایی تذکر داد و گفت: شهرداری تهران در مناطق، معاونت‌ها و سازمان‌ها از دورکاری کارمندان پرهیز کرده است و یا به شکل سلیقه‌ای به اجرای آن پرداخته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، الهام فخاری در جریان دویست و هشتاد و هفتمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری به معاونت منابع انسانی و سازمان فاوا گفت: در سخت‌ترین روزهای فراگیری بیماری کووید ۱۹ و در حالی که قرنطینه می‌تواند به این موج پایان دهد، شهرداری تهران در مناطق، معاونت‌ها و سازمان‌ها از دورکاری کارمندان پرهیز کرده است و یا به شکل سلیقه‌ای به اجرای آن پرداخته است. 

او ادامه داد: اکنون پس از گذشت یک سال از آغاز بیماری این معاونت نتوانسته است شیوه‌ای برای خدمت‌رسانی در شرایط کرونایی با کمترین حضور را اجرا کند و سازمان فاوا نیز هنوز نتوانسته است زیرساخت‌های مورد نیاز برای خدمات دهی به مردم از طریق اینترنت را فراهم کند. 

فخاری تصریح کرد: مردم مجبور هستند برای موضوعات مختلف به صورت حضوری به شهرداری مراجعه کنند. جان کارمندان شهرداری همانند سایر شهروندان در خطر است و شهرداری نسبت به سلامت پرسنل و مردم مسئول است. شهرداری باید بدون کسر از حقوق و مزایا با یک سوم نیرو خدمت‌رسانی را انجام دهد.

 

الهام فخاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر