کد خبر: 1062943 A

استاندار تهران با اشاره به لزوم تعامل شهرداری تهران جهت حل مشکلات باقرشهر و کهریزک بر پیگیری اقدامات اثربخش جهت رفع دغدغه های مردم تاکید کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه بررسی مشکلات باشهر و کهریزک که با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، شهرداران مناطق ۱۹ و ۲۰ و سایر مسئولان برگزار شد اظهار داشت: تعامل و همکاری شهرداری تهران به ویژه شهرداری مناطق ۱۹ و ۲۰ برای حل معضلات بخش کهریزک باید تقویت شود؛ چراکه این مناطق سرریز آسیب های پایتخت را متحمل می شوند.

وی ادامه داد: در مورد توسعه بهشت زهرا و اختصاص ۳۰۰ هکتار به بهشت زهرا، ۱۰۰ هکتار به گلخانه و ۱۰۰ هکتار به شهرک صنفی اقدامات لازم پیگیری شود و انتظارات استانداری تهران نیز در زمینه فضاسازی، فضای سبز، بلوارسازی و غیره توسط شهرداری تامین شود.

استاندار تهران عنوان کرد: تقاطع باقرشهر بیش از یک دهه به سرانجام نرسیده که معارضین تاسیساتی و ملکی مسیر این تقاطع بایستی توسط شهرداری منطقه ۲۰ تعیین تکلیف شود.

محسنی بندپی با اشاره به تامین فضای سبز سه راه باقرشهر به کهریزک گفت: با توجه به نفوذ شیرابه های ماشین های حمل زباله، معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری نسبت به استانداردسازی خودروهای حمل زباله اقدام کند؛ ضمن اینکه مسائل زیست محیطی باید یکپارچه دیده شود.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: تکمیل ورودی شهر کهریزک از سمت بخش آفتاب تسریع شود به علاوه صورتجلسات با شهرداری تهران در سال های ۹۵، ۹۷ و ۹۹ با محوریت مشکلات باقرشهر و کهریزک به قوت خود باقی است.
استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر