کد خبر: 1062904 A

معاون بهداد ناجا با اشاره به اهتمام این معاونت در ارتقای کمی و کیفی خدمات سلامت به کارکنان خدوم ناجا از ایجاد تحولات جدید در حوزه خدمات دندان پزشکی ناجا خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "محمدرضا حسینی" در مراسم گرامیداشت روز "دندان پزشک" در بیمارستان فوق تخصصی ولی عصر (عج) ناجا با درود بر روح پرفتوح امام راحل و شهدا ضمن تبریک مناسبت روز "دندان پزشک" از زحمات کارکنان این حوزه قدردانی کرد.

معاون بهداد ناجا با اشاره به فراز و فرودهای حوزه بهداشت و درمان در نتیجه همه گیری کرونا در سال گذشته اظهار داشت: طی سال گذشته با وجود فشارهای مضاعفی که بیماری کرونا بر حوزه بهداشت و درمان کشور وارد کرد با همت و زحمات شبانه روزی همکاران عزیزم در مراکز درمانی ناجا خوشبختانه با هیچ گونه نقصانی در ارائه خدمات مواجه نبودیم.

سردار حسینی با اشاره به سهم عمده خدمات دندان پزشکی در مراکز درمانی بر لزوم بروزرسانی امکانات و تجهیزات مراکز دندان پزشکی و توسعه خدمات الکترونیک در این مراکز تاکید و تصریح کرد: برای جلب رضایت ارباب رجوع و ارتقای کمی و کیفی خدمات باید تلاش کنیم خدمات پیشرفته و به روز را جایگزین روش های سنتی و منسوخ کنیم.

معاون بهداد ناجا ادامه داد: خوشبختانه ظرفیت ها و بسترهای لازم برای توسعه خدمات الکترونیک و در اولین گام، حذف نسخ کاغذی در مراکز درمانی ناجا فراهم شده است.

دکتر حسینی با اشاره به اهتمام این معاونت به ارتقای کمی و کیفی خدمات سلامت به کارکنان خدوم ناجا، بیان کرد: در صدد ایجاد تحولات جدید در حوزه خدمات دندان پزشکی ناجا هستیم و هر جا انگیزه خدمتی وجود داشته باشد آماده حمایت و پشتیبانی ۱۰۰ درصدی هستیم.

 وی خوشایندسازی محیط و فضاهای درمانی را از اولویت های مهم معاونت بهداد برشمرد و از احداث سایت جدید مرکز تخصصی دندان پزشکی امام علی(ع) ناجا مجهز به ۱۰۰ یونیت پیشرفته خبر داد و خاطرنشان کرد: کلنگ زنی احداث سایت جدید همزمان با عید سعید فطر در دستور کار قرار دارد.

معاون بهداد ناجا با اشاره به کسب رتبه برتر معاونت بهداد ناجا در ارزیابی های به عمل آمده از یگان های ناجا سهم خدمات دندان پزشکی را در عملکرد موفق حوزه بهداشت و درمان ناجا برجسته و قابل تقدیر عنوان کرد.

سردار حسینی در پایان تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات بدون منت و با گشاده رویی به مراجعان به ویژه همکاران خدوم در کلانتری ها، پاسگاه ها و مناطق مرزی را مورد تاکید قرار داد و افزود: باید از هر فرصتی برای خدمتگزاری مطلوب به مراجعان بهره ببریم.

معاون بهداد ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر