کد خبر: 1062870 A

معاون امور منطقه ای و بین الملل پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در دیدار با افسر رابط پلیس چین در ایران بر تقویت همکاری های مشترک دو کشور در راستای مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "نقی محمودی" روز گذشته ضمن عرض خوش آمد گویی به افسر رابط پلیس چین به رابطه مطلوب و سازنده بین دو کشور در حوزه های مختلف اشاره و اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم از فرصت پیش آمده در مبارزه با قاچاق و ترانزیت مواد مخدر بیشترین بهره را ببریم.

این مقام انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود به موارد مطروحه در نشست وبیناری سال گذشته با مسئولان عالی رتبه پلیس مبارزه با مواد مخدر کشور چین اشاره و تصریح کرد: تبادل اطلاعات تخصصی از جمله زمینه همکاری مشترک به شمار می رود که تا حد زیادی می تواند به مبارزه با قاچاق مواد افیونی در سطح منطقه و بین الملل کمک کند.

وی همچنین تصریح کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر ایران آمادگی کامل خود را برای همکاری های مشترک بین دو کشور در زمینه های مختلف از جمله تبادل اطلاعات مربوط به عناصر و سرشبکه های اصلی قاچاق مواد مخدر، همکاری های آموزشی، تبادل تجربیات مربوط به تجهیزات پلیسی، کشف قاچاق مواد مخدر، تامین سگ های موادیاب و پیگیری پرونده های مربوط به مبارزه با مواد مخدر را بین دو کشور اعلام می دارد.

*آمادگی پلیس چین به منظور افزایش همکاری های دوجانبه

در ادامه  "چن یوتا او" افسر رابط پلیس چین نیز گفت: پلیس چین آمادگی کامل خود را به منظور افزایش سطح  همکاری های دوجانبه با پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در زمینه های مقابله با ترانزیت و قاچاق مواد مخدر در سطح بین الملل اعلام می دارد.

ایران پلیس مبارزه با مواد مخدر چین مبارزه با مواد مخدر منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر