کد خبر: 1062032 A

مدیرکل اقتصادی استانداری تهران:

مدیرکل اقتصادی استانداری تهران از عرضه مرغ کامل به قیمت مصوب ۲۴۹۰۰ و مرغ قطعه بندی شده بر اساس آنالیز قیمت سازمان حمایت از مصرف کننده که به زودی مشخص می شود در فروشگاه های زنجیره ای خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ علیرضا قاسمی فرزاد در جلسه هماهنگی عرضه و توزیع گسترده مرغ به قیمت مصوب توسط فروشگاه های زنجیره ای اظهار داشت: در این جلسه با حضور مسئولان شرکت های زنجیره ای موضوع مربوط به توزیع مرغ کامل و قطعه بندی شده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 


وی با اشاره به اینکه سهمیه مرغ مورد نیاز فروشگاه های زنجیره ای با محوریت شرکت پشتیبانی امور دام تامین می شود ادامه داد: در مجموع مرغ مورد نیاز فروشگاه های زنجیره ای ۳۰۰ تن می باشد که در این زمینه تمهیدات لازم اتخاذ می شود.

مدیرکل اقتصادی استانداری تهران عنوان کرد: مرغ کامل به قیمت مصوب ۲۴۹۰۰ و مرغ قطعه بندی شده نیز بر اساس آنالیز قیمت سازمان حمایت از مصرف کننده که به زودی مشخص می شود عرضه خواهد شد و فروشگاه های زنجیره ای بایستی قیمت مصوب را رعایت کنند.

قاسمی فرزاد سپس گفت: با توجه به تقاضای فروشگاه ها جهت توزیع مرغ قطعه بندی شده تصمیمات لازم اتخاذ شد و قیمت مصوب به زودی ابلاغ می شود.

مدیرکل اقتصادی استانداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر