کد خبر: 1061676 A

معاون استاندار تهران:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با بیان اینکه عملکرد شورا های استان تهران در دوره پنجم قابل قبول بوده است گفت: با تمام توان از عملکرد شوراهای استان تهران دفاع می کنم.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، عبدالرضا چراغعلی در جلسه هم اندیشی با مسئولین مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی شهر صالحیه با اشاره به اینکه شوراهای شهر باید پاسخگوی لغزش ها باشند و بدانند که با آنها برابر قانون و مقررات برخورد می شود اظهار داشت: علی رغم موارد محدودی که از سوی برخی از اعضای شورای شهر و روستا در استان اتفاق افتاده، در مجموع عملکرد اعضای شورا در استان تهران قابل دفاع بوده است.

وی در مورد تخلفات مالی برخی از اعضای شورای شهر قرچک عنوان کرد: این موضوع در دستور کار دادستانی، مراجع نظارتی و قضایی قرار گرفته است، البته تاکنون این موضوع تایید نشده و منتظر هستیم تا مراجع ذی صلاح کار خود را انجام دهند و تا زمان حصول نتیجه، اجازه نمی دهیم خللی در خدمت رسانی به مردم منطقه ایجاد شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با تاکید بر اینکه ناسپاسی از توفیقات بدست آماده و اقدامات شوراها پذیرفتنی نیست ادامه داد: در هر حال ما باید از ارکان نظام جمهوری اسلامی پاسداری کنیم، اما این موضوع به این معنا نیست که ارکان شورای اسلامی دچار خدشه شده است.

چراغعلی با بیان اینکه موضوع تخلف برخی از اعضای شوراها، نباید سبب سوء استفاده رسانه های معاند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شود بیان کرد: در حال حاضر با وجود بیش از دو هزار عضو شورای اسلامی شهر و روستا در استان تهران، درصد کمی از آنها تاکنون دچار لغزش شده اند.

وی ضمن تقدیر از مسئولین مدیریت شهری، خواستار تلاش مضاعف آنان به منظور افزایش سطح کیفی زندگی مردم شد و گفت: برگزاری جلسات شورا به صورت علنی و اطلاع مردم از مصوبات شورا، دعوت از متخصصین، روشنفکران، نخبگان و اصحاب رسانه برای حضور در جلسات و نظارت مضاعف بر ساخت و سازهای غیرمجاز در منطقه، ارائه گزارش عملکرد شورا و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی که همان جمهوری نظام است از اهداف مهم هر شورای شهر باید باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران خاطرنشان کرد: اعضای شورای شهر باید تلاش کنند تا اتاق فکری در جهت پیشبرد اهداف خود تشکیل دهند و تلاش کنند تا بتوانند، درآمدی پایدار در بخش خصوصی داشته باشند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر