کد خبر: 1061455 A

حیات الغیب:

مدیرکل زندان‌های استان تهران طی بازدید از مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده تا حد امکان تمام تلاشها و نیروها در جهت توجه به امور رفاهی زندانیان استان تهران و خانواده های آنان متمرکز شده است.

به گزارش ایلنا، سید حشمت‌الله حیات‌الغیب که به منظور بررسی وضعیت مجتمع و خدمات رفاهی مددجویان در این ندامتگاه حضور یافته بود گفت: یکی از مهمترین حقوق زندانیان، حقوق مربوط به سلامت و بهداشت روانی جسمی آنان می باشد که با تلاش شبانه‌روزی نیروها، به ویژه کادر درمان زندانهای تهران در شرایط خوب مقابله با ویروس کرونا قرار دارند.

مدیر کل زندان‌های استان تهران با اشاره به اقدامات جهادی صورت گرفته افزود: با توجه به فرصت باقی مانده آغاز فصل گرما، تمهیدات لازم جهت تعمیر و راه اندازی مجدد سیستم های سرمایشی صورت گرفته شود.

وی تاکید نمود: در کنار اصلاح و تربیت زندانیان، توجه و اهتمام برای فراهم نمودن امکانات رفاهی برای زندانیان از اولویت های سازمانی است و در این راستا عملیات ساخت سالن جدید ملاقات حضوری برای زندانیان و خانواده های آنان شروع و در حال انجام است.

سید حشمت‌الله حیات‌الغیب در این بازدید با حضور در اندرزگاه ها با مددجویان و پرسنل گفتگو نموده، راهکار‌های لازم را در خصوص رفع مشکلات آنان صادر نمود.

گفتنی است؛ با توجه به تاکیدات رئیس سازمان زندان ها، وی طی بازدید صورت گرفته، دستورات لازم را در خصوص تکمیل طرح و آماده سازی ۶ ندامتگاه تهران بزرگ صادر کرد.

مدیر کل زندان‌های استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر