کد خبر: 1060875 A

با هماهنگی بعمل آمده با موسسات ETS و IDP تمامی آزمون‌های بین المللی در ایران از ۱۱ آوریل ۲۰۲۱ برابر با ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی برگزار نخواهد شد.

به گزارش ایلنا، به اطلاع همه متقاضیان ثبت نام کننده در آزمون‌های بین الملل Life, IELTS, GRE Subject, TOEFL, GRE General, Skills, UKVI می‌رساند با هماهنگی بعمل آمده با موسسات ETS و IDP تمامی آزمون‌های مورد اشاره در ایران از ۱۱ آوریل ۲۰۲۱ برابر با ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی برگزار نخواهد شد. زمان برگزاری این آزمون‌ها متعاقباً از طریق سازمان سنجش آموزش کشور و یا مراکز برگزار کننده این آزمونها اعلام خواهد شد. 

ضمناً به اطلاع متقاضیان ثبت نام کننده در دوره ۱۵۹ آزمون تولیمو نیز می‌رساند، این آزمون به دلیل وضعیت ناشی از انتشار حاد بیماری کرونا در تاریخ ۲۴ فروردین ماه ۱۴۰۰ برگزار نخواهد شد. زمان برگزاری آزمون دوره مذکور متعاقباً از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام و بصورت پیامک نیز اطلاع‌رسانی خواهد شد. همچنین با توجه به شرایط موجود فعلاً در سایر دوره‌های آزمون تولیمو نیز ثبت نامی انجام نمی‌گردد. انشاالله بعد از عادی شدن شرایط، زمان ثبت نام در سایر دوره‌ها نیز متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

ایران پیامک سازمان سنجش آموزش کشور آزمون اطلاع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر