کد خبر: 1060840 A

معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا ضمن تبیین اهداف بیست و پنجمین همایش سراسری فرماندهان ناجا از تلاش برای تقویت رویکرد اجتماعی پلیس خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "مهدی حاجیان" در حاشیه  بیست و پنجمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان، روسا و مدیران ناجا ( ارتباط تصویری) اظهار داشت: بیست و پنجمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان، روسا و مدیران ناجا از صبح امروز در بیش از ۲۲۵ نقطه از کشور در حال برگزاری است.

وی با اشاره به حضور سرلشکر پاسدار "محمدباقری"؛ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و دکتر "محمدباقر قالیباف"؛ رئیس مجلس شورای اسلامی در این همایش افزود: هدف از برگزاری این همایش تبیین برنامه های سال ۱۴۰۰ نیروی انتظامی در موضوعات مختلف از جمله تامین امنیت انتخابات است.

معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا ادامه داد: تعیین و تبیین اولویت های ۱۶ گانه ماموریتی ناجا در سال جاری از دیگر محورهای این همایش سراسری می باشد، همچنین در این نشست به تعیین نقش نیروی انتظامی در اجرای فرامین مقام معظم رهبری "مدظله العالی" به ویژه تحقق شعار سال با عنوان "تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" می پردازیم.

وی توضیح داد: تشدید مقابله با قاچاق کالا، جلوگیری از خروج کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم از کشور، مبارزه با مفاسد اقتصادی، تامین بستر امنیت برای سرمایه گذاری و رونق تولید  و ... از جمله اقداماتی است که نیروی انتظامی می تواند در راستای تحقق شعار سال به کار بگیرد.

سردار حاجیان روند تقویت بنیه مرزبانی ناجا، تحقق هوشمندسازی پلیس و بهره مندی از فناوری های به روز را از دیگر محورهای بیست و پنجمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان، روسا و مدیران ناجا برشمرد.

وی با اشاره به توسعه رویکرد اجتماعی پلیس به عنوان یکی از سرفصل های نشست امروز، ادامه داد: یکی از مباحث مهم و ارزشمندی که در این همایش مورد بررسی و تبیین قرار می گیرد، چگونگی توسعه رویکرد اجتماعی پلیس در همه زمینه ها بود.

معاون اجتماعی ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی به واسطه ماموریت های ذاتی و قانونی در طیف وسیع و گسترده ای با مردم در ارتباط و تعامل است، به اهمیت تقویت رویکرد اجتماعی پلیس با محوریت اقدامات پیش رویدادی پرداخت و گفت: ان شاء الله دستاوردهای این همایش بزرگ را به زودی در جریان ماموریت ها و ارتقاء نظم و امنیت مردم شاهد خواهیم بود.

سخنگوی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر