کد خبر: 1060326 A

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت:

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف ۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در شرق تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "علی ولی پور گودرزی" بیان داشت: شانزدهم فرودین ماه در پی دریافت گزارشی کارآگاهان  از دپو و جمع آوری مقادیر  فراوانی کالای قاچاق در ساختمان مسکونی در شرق تهران قرار گرفتند.

وی عنوان کرد: تیمی از کارآگاهان به نشانی اعلامی  اعزام و  مشاهده کردند که محموله ای از  کالاها  در محل تخلیه و فردی در حال جابجایی و انتقال این اموال به داخل ساختمان است. 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ابراز داشت: در تحقیقات پلیسی  مشخص شد که مالک ساختمانی محل سکونتش را تبدیل به انبار کالا کرده است، ادامه داد: با هماهنگی های قضائی از محل بازدید و مقادیری کالا از پوشاگ، کفشف مواد غذایی کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در بررسی های اولیه اظهار داشت که در یکی از کشورهای همجوار سکونت دارد و به دفعات مختلف این کالا را به داخل کشور انتقال داده است.

وی ادامه داد: در بررسی های بیشتر  ۵۳۶ ثوب البسه ، ۶۹ عدد کیف، ۱۴۱ جفت کفش، ۶۸۹ عدد لوازم آرایشی و بهداشتی ، ۴ عدد روتختی ، ۲۰ بسته پودر خوراکی ، ۶۰ بسته آدامس ، ۴۱ عدد لوازم آشپزخانه کشف شد.

سرهنگ گودرزی با اشاره به اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر شد، افزود: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را  ۳ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

انتهای پیام/
رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر