کد خبر: 1060143 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش سوزی در یک ساختمان در حال ساخت در خیابان آجودانیه که منجر به مرگ یک جوان ۲۱ساله شد، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به حادثه آتش سوزی در یک ساختمان در حال ساخت گفت: ساعت ۳:۱۴ دقیقه بامداد امروز، یک مورد آتش سوزی در یک خیابان در حال ساخت در خیابان آجودانیه، خیابان آذرمی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد. 

او ادامه داد: سه ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند و طی سه دقیقه به محل رسیدند. در یک ساختمان ۸ طبقه، در طبقه منفی ۲ به وسعت حدود ۸۰۰ متر، در حدود ۳۰۰ متر از فضا با استفاده از داربست و گونی‌های نایلونی به اتاق‌های مجزای کارگری تبدیل شده بود. 

ملکی گفت: بخشی نیز تبدیل به محل نگهداری مصالح ساختمانی شده بود. آتش سوزی در طبقه منفی ۲ که محل استراحت کارگران بود رخ داد. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی افزود: همزمان با حضور آتش نشانان یکسری از افراد از محل خارج شده بودند و عده دیگری با کمک آتش نشان‌ها خارج شدند. ۱۲ نفر از کارگران در آن محل مشغول به استراحت بودند که ۱۱ نفر خارج شدند اما در حین خاموش کردن آتش،. با جسد سوخته یکی از کارگران که ۲۱ سال سن داشت و تابع کشور افغانستان بود مواجه شدند. 

ملکی ادمه داد: این فرد در شعله‌های آتش گرفتار شده بود و در همان دقایق اولیه جان خود را از دست داد. از سرایت به بخش‌های دیگر همان ساختمان جلوگیری شد و در ساعت ۵:۱۰ دقیقه عملیات به پایان رسید.

 

آتش سوزی سازمان آتش نشانی شعله مرگ جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر