کد خبر: 1060136 A

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی:

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: آموزش و پرورش با یک برنامه ریزی مناسب، شرایط بحرانی ایام کرونایی را بسیار خوب و عالی مدیریت نمود.

به گزارش ایلنا،حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی در دیدار با وزیر آموزش و پرورش با اشاره به عملکرد خوب آموزش و پروش در مدیریت شرایط بحرانی در ایام کرونا گفت: به عنوان یک شهروند از کار بسیار عظیم آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت دانش آموزان در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا و تدریس مجازی آنان قدردانی می‌نمایم. آموزش و پرورش نشان داد که می‌تواند در شرایط سخت مدیریت عالی داشته باشد. 

وی گفت: معلمان وقشر فرهنگی در کنار مشکلات کرونا با هوشمندی مسئولان و قابلیت‌های فرهنگیان خیلی سریع توانستند مدیریت کنند و قلب انسان‌ها را به آرامش برسانند. 

حجت الاسلام والمسلمین قریشی افزود: هرکس انسان را از ظلمت خارج کند انسان را احیا و زنده کرده است و تربیت مصداق همین جمله است که بر عهده معلمان با دارا بودن ثواب خاصه می‌باشد. 

امام جمعه ارومیه با اشاره به اهمیت توجه به جایگاه معلم گفت: جایگاه معلمان باید طوری باشد که خودشان احساس دارا بودن جایگاه و شخصیت در جامعه داشته باشند؛ بنابراین ضروریست از لحاظ مالی بدون دغدغه باشند؛ معلمان باید، حمایت جامعه و مسئولین را به صورت واضح احساس کنند.


 

آذربایجان غربی آموزش و پرورش امام جمعه وزیر آموزش و پرورش ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر