کد خبر: 1059133 A

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: اقدامات خوب و شادی آفرین در نوروز ۱۴۰۰ از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران انجام شد، اما انتظار ما این بود رویداد تهران۱۴۰۰ فرابخشی باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی اعطا در جریان دویست و هشتاد و چهارمین جلسه شورای شهر در تذکری گفت: درخواست اینجانب برای گزارش ر‌ویداد تهران۱۴۰۰ توسط شهردار محترم، به ارایه گزارش اقدامات نوروزی معاونت فرهنگی و اجتماعی محدود نشود.

او با اشاره به تذکر جلسه گذشته خود گفت: در جلسه گذشته درباره رویداد تهران ۱۴۰۰ عنوان کردم که وقتی شهردار به اتفاق ۸ معاون ایشان در جلسه هم اندیشی حضور می‌یابند تا موضوع رویداد تهران۱۴۰۰ را ارائه دهند، انتظار این بود موضوع صرفاً به برنامه‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری محدود نشود.

اعطا گفت: اقدامات خوب و شادی آفرین در نوروز ۱۴۰۰ از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران انجام شد اما انتظار ما این بود رویداد تهران۱۴۰۰ فرابخشی باشد.

او با بیان اینکه در متن دستور جلسه، بر خلاف تصمیم هیات رییسه، موضوع به ارایه گزارش اقدامات نوروزی معاونت فرهنگی اجتماعی تقلیل پیدا کرده است خطاب به محسن هاشمی گفت: متعاقب تذکر پیشین،  موضوع در هیئت رئیسه مورد بحث قرار گرفت و این پیشنهاد مطرح شد که شهردار دعوت شود اما حضرتعالی فرمودید که از دکتر جوادی یگانه برای ارائه گزارش دعوت شود اما برخلاف تصمیم هیئت رئیسه در دستور جلسه،  صرفاً اقدامات انجام شده در نوروز عنوان شده است.

شادی شورای شهر تهران شهرداری تهران فرهنگی و اجتماعی نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر