کد خبر: 1058397 A

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از انفجار یک ساختمان در منطقه جوانمرد قصاب و مصدومیت ۶ نفر به دلیل این انفجار خبر داد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت 15:35 ظهر امروز صدای انفجار شدیدی در محله جوانمرد قصاب، خیابان اختری به گوش می‌رسد.

وی با بیان اینکه در پی تماس‌های شهروندان با سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان سه طبقه مسکونی قدیمی به وسعت  80 متر بود.

سخنگوی سازمان آتش‌‌نشانی با بیان اینکه انفجار شدیدی در این ساختمان به ویژه در طبقات بالایی رخ داده بود، تصریح کرد: شدت انفجار به حدی بود که چندین منزل اطراف شیشه‌ها و در و پنجره‌ها نیز تخریب شده بود.

ملکی با اشاره به تعداد مصدومان این حادثه خاطرنشان کرد: در این ساختمان یک مرد حدودا ۴٠ ساله دچار سوختگی شده بود که به مراکز درمانی منتقل شد. بر اثر شدت انفجار و تخریب های ایجاد شده پنج نفر نیز در ساختمان های مجاور دچار مصدومیت شده بودند که در مجموع دو خانم و چهار آقا دچار مصدومیت شدند.

به گفته وی آتش نشانان مشغول عملیات جست و جو و آوار برداری شدند.

وی تصریح کرد: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته انفجار بر اثر نشت گاز بوده، اما بررسی های بیشتر در حال انجام است.

 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر