کد خبر: 1058252 A

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از کشف بیش از ۸۰۰ کیلوگرم موادمخدر در منطقه مرزی میرجاوه خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "محمد ملاشاهی" در تشریح این خبر، گفت: در راستای تشدید مبارزه با موادمخدر و سوداگران مرگ، مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و به کارگیری تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی، از قصد قاچاقچیان برای انتقال محموله از منطقه مرزی تگور به داخل کشور مطلع و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل به تشدید پوشش نوار مرزی پرداختند.

وی افزود: مرزداران با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هدفمند به سمت قاچاقچیان کردند که با توجه به حجم آتش و اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب ماموران، سوداگران مرگ عرصه را بر خود تنگ دیده و در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند و با برجا گذاشتن خودرو و محموله از محل گریختند.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مرزداران در این عملیات موفق شدند در پاکسازی منطقه ضمن توقیف یک دستگاه خودرو و کشف دو دستگاه بیسیم، ۷۷۱ کیلو و ۸۰۰ گرم مرفین  و ۳۱ کیلو و ۹۰۰ گرم شیشه را کشف کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار ملاشاهی در پایان از همکاری سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و حمایت‌های همیشگی مرزداران عزیز تقدیر و خاطر نشان کرد: شناسایی و دستگیری متهمان و رابطین آنها به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار دارد.

فرمانده مرزباني استان سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر