کد خبر: 1057940 A

رئیس کلانتری ۱۰۳ گاندی از دستگیری سارقی ۴۵ ساله که از ساختمان های نیمه کاره سرقت می کرد، خبر داد و گفت: متهم به ۲۵ فقره سرقت اعتراف کرد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ " کیانوش نظری" در تشریح این خبر بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره  بررسی موضوع در اختیار تیم تخصصی کلانتری ۱۰۳ گاندی قرار گرفت و ماموران ضمن مراجعه به محل های سرقت و انجام تحقیقات میدانی به دست آوردند که سرقت ها توسط یک سارق میانسال انجام شده است و متهم با استفاده از کوله پشتی اش اموال مسروقه را از محل سرقت انتقال می دهد.

وی عنوان کرد: گشت زنی های انتظامی افزایش و تصویر متهم در اختیار تیم های مختلف گشت های کلانتری قرار گرفت تا اینکه روز گذشته تیم گشت خودروی کلانتری موفق شدند سارق را که کوله پشتی ای به همراه داشت و در نزدیکی ساختمانی نیمه کاره در حال تردد بود، شناسایی کنند.

رئیس کلانتری  گاندی ابراز داشت: در یک عملیات پلیسی، متهم دستگیر و در بازرسی از داخل کوله پشتی اش تعدادی شیرآلات ساختمانی کشف و متهم به سرقت این اموال از یک ساختمان نیمه کاره اعتراف کرد. 

سرهنگ نظری در ادامه گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۲۵۰ میلیون ریال برآورد کرده اند  و متهم پس از انتقال به کلانتری به ۲۵ فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره معترف شد.

رئیس کلانتری ۱۰۳ گاندی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر