کد خبر: 1057549 A

بیانیه شورای عالی انقلاب فرهنگی:

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه‌ای هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را گرامی داشت و تأکید کرد که وزارت اطلاعات با نیروهای مومن، متعهد و هوشمند خود و در همکاری با دیگر نهادها از جمله نیروهای مسلح کشور توانسته است این امنیت بی‌نظیر را برای کشور رقم بزند و پایه مستحکمی برای اقتدار کشور باشد.

به گزارش ایلنا،‌ مشروح این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن‌الرحیم

حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی:

این افتخار شما را بس که امام بزرگوارمان سینه‌هایتان را با مدال سربازی گمنام امام زمان (عج) مزین داشتند.

امنیت بالای ایران امروز مایه افتخار و آرامش همه مردم و مرهون پاسداری‌های شبانه‌روزی چشم بینای نظام اسلامی یعنی وزارت اطلاعات است که با نیروهای مومن، متعهد و هوشمند خود و در همکاری با دیگر نهادها از جمله نیروهای مسلح کشور توانسته‌اند این امنیت بی‌نظیر را برای کشور رقم بزنند و پایه مستحکمی برای اقتدار کشور باشند.

روز میلاد با سعادت حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) و هفته پیش‌روی آن فرصتی است برای تقدیر و تشکر از تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) که برای خنثی‌سازی فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان ایران اسلامی-که از هیچ جنایتی علیه ملت ایران فروگذار نیستند- از جمله دولت‌های مستکبر آمریکا و انگلیس و رژیم جعلی و اشغالگر قدس؛ جان خود را بر کف گذاشته‌اند تا آسایش و آرامش در ایران سایه افکند و عزت و سربلندی را برای کشور رقم زده‌اند.

توفیقات علمی، اقتصادی و سیاسی و صیانت از فرهنگ اسلامی و ملی ایران وام دار چتر حفاظتی و حکمت و تدبیر سربازان گمنام جمهوری اسلامی است که شایسته تقدیر و دعای خیر ملت شریف ایران هستند. سربازان گمنام امام زمان (عج) از ابتدای شکل‌گیری این نهاد مقدس حافظان امنیت و آسایش مردم بوده‌اند و هر نوع تهدید را از ملت شریف ایران دور کرده‌اند و یار و یاور همیشگی رهبر حکیم انقلاب مدظله‌العالی بوده‌اند.

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای والامقام اطلاعات و امنیت کشور و آرزوی فرج امام زمان (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء)، از خداوند متعال، دوام توفیقات سربازان گمنام حضرت مهدی (عج) تحت زعامت رهبر حکیم انقلاب حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای برای عزت و اقتدار روزافزون ایران اسلامی را مسئلت دارد.

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی

تامین امنیت جامعه سلامت شورای عالی انقلاب فرهنگی نیروهای مسلح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر