کد خبر: 1056960 A

سخنگوی ناجا گفت: شهروندان به دلیل روند صعودی ابتلا به بیماری کرونا از هرگونه تجمع و دورهمی در بوستان ها و فضای سبز در روز طبیعت اجتناب کنند.

به گزارش ایلنا،‌ سردار "مهدی حاجیان" ظهار داشت: همزمان با سیزدهم فروردین، روز "طبیعت" هرساله و بر اساس سنت نوروزی و دیرینه، شهروندان به فضای سبز می روند، این در حالی است که به دلیل شیوع ویروس کرونا و روند صعودی ابتلا به این بیماری در تمامی شهرهای کشور، برابر تصمیم های اتخاذ شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، شهروندان از هرگونه دورهمی و تجمع در بوستان ها و فضای سبز در روز طبیعت همچون سال گذشته اجتناب کنند.

وی ضمن قدردانی از همراهی و همدلی مردم در این مدت زمانی عنوان کرد: توصیه ما به تمامی شهروندان عزیز این است که برای ریشه کن شدن این ویروس منحوس و کاستن زحمات کادر درمانی تا حد امکان از منازل خود خارج نشوند و همچنان ضمن پرهیز از حضور در اماکن شلوغ،  تمامی توصیه های بهداشتی را رعایت کنند.

سخنگوی ناجا با تاکید بر پرهیز از هرگونه عادی انگاری در خصوص ویروس کرونا تصریح کرد: بر اساس مصوبات مدیریت هوشمند کرونایی، هرگونه حضور در پارک ها و فضای سبز عمومی شهرها ممنوع اعلام شده و نظارت و کنترل لازم توسط مراجع مربوطه در این خصوص صورت خواهد پذیرفت.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حاجیان با بیان اینکه کارکنان خدوم نیروی انتظامی از هرگونه خدمت رسانی به مردم دریغ نخواهند کرد، تاکید کرد: نیروی انتظامی نیز از تمام شهروندان خواستار است که خدمتگزاران خود را در اجرای مصوبات ملی مقابله با کرونا بیش از پیش همراهی کنند.

ابتلا به بیماری خدمت رسانی به مردم طبیعت فضای سبز نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر