کد خبر: 1056809 A

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ:

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: چنانچه بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا تردد و مراجعات ممنوع اعلام شود، پلیس راهور از تردد و توقف در اماکن تفرجگاهی و بوستان‌ها جلوگیری خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌پور گفت: نیروهای پلیس راهور تهران بزرگ در روز‌های دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه به صور آماده باش کامل و صد درصدی در تمام مراکز تفریحی و تفرجگاهی سطح شهر تهران جهت کنترل ترافیک و تردد‌ها حضور دارند و اقدامات ترافیکی ویژه این ایام را انجام می‌دهند. 

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: براساس سنت دیرینه و کهن ایرانیان، شهروندان به همراه خانواده در روز سیزدهم فروردین (روز طبیعت) بمنظور گردش و تفریح به دامان سبز طبیعت از جمله پارکها و گردشگاههای عمومی داخل و اطراف شهر‌ها مراجعه می‌نمایند. 

موسوی‌پور گفت: همچنین همان طور که اشاره شد پلیس راهور تهران بزرگ برابر تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا طرح‌های انتظامی و ترافیکی را بر این اساس تهیه و اجرا خواهد نمود. 

وی ادامه داد: در هر صورت، در راستای برنامه ریزی‌های صورت گرفته پلیس راهور تهران بزرگ با کلیه امکانات نیروی انسانی، خودرویی، موتوری و تجهیزاتی خود اقدام به پوشش ترافیکی معابر داخلی و منتهی به پارک‌های شهر تهران مانند چیتگر، سرخه حصار، یاس فاطمی و کلیه اماکن تفرجگاهی نموده، همچنین کلیه خیابان‌ها و بزرگراه‌های پیرامونی سایر بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها از ساعات ابتدایی صبح پوشش داده خواهند شد. 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ سرهنگ موسوی‌پور گفت: چنانچه بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا تردد و مراجعات ممنوع اعلام شود، پلیس راهور از تردد و توقف در اماکن اشاره شده جلوگیری خواهد نمود و اگر ممنوعیتی اعلام نشود در جهت روانسازی ترافیک اقدامات لازم را انجام خواهد داد. لازم به ذکر است نیروهای پلیس راهور آمادگی صد درصدی در هر دو روز پنج شنبه و جمعه دوازدهم و سیزدهم را در کلیه معابر سطح شهر دارند.

پلیس راهور پوشش شهر تهران طبیعت برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر