کد خبر: 1056806 A

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بار ترافیکی پایتخت امروز، از ابتدای صبح در تمام معابر اصلی و بزرگراهی روان گزارش می‌شود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی صبحگاهی پایتخت در روز چهارشنبه یازدهم فروردین ماه ۱۴۰۰ اظهار داشت: بار ترافیکی پایتخت امروز، از ابتدای صبح با رصدی که همکاران بنده در مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ انجام داده‌اند، در تمام معابر اصلی و بزرگراهی روان گزارش می‌شود. 

وی گفت: امروز سه شنبه از ابتدای صبح بار ترافیکی خاصی در معابر شهر تهران مشاهده نگردید و رفت و آمد خودروها به سهولت انجام پذیرفت و ترافیک روانی را شاهد بودیم. 

سرهنگ رنجبر ادامه داد: بار ترافیکی مقطعی بوجود آمده در مسیر غبرب به شرق اتوبان شهید همت محدوده پل خیابان شیراز به علت عبور غیر مجاز عابر پیاده از عرض اتوبان، شاهد بروز ترافیک مقطعی در این محدوده بودیم که با حضور همکاران بنده و ایمن‌سازی محل، این مسیر نیز پس از دقایقی به وضعیت عادی خود بازگشت. 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، وی از شهروندان خواست به علت خلوتی معابر، از گرفتن سرعت و سبقت جدا خودداری نمایند.

ترافیک در تهران سرهنگ مجید رنجبر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر