کد خبر: 1056791 A

جانشنین پلیس راهور ناجا در گفت‌و‌گو با ایلنا:

جانشنین پلیس راهور ناجا گفت: ممنوعیت ورود و خروج در تهران و البرز طی روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین نیز برقرار است و تا زمانی که تهران و البرز از وضعیت نارنجی خارج نشوند، این محدودیت‌ها ادامه دارد.

"سردار سید تیمور حسینی" جانشنین پلیس راهور ناجا در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، در پاسخ به سوالی درباره تشدید نظارت در ورودی و خروجی‌های استان تهران همزمان با آغاز محدودیت ترددها اظهار کرد: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا ممنوعیت اعمال می‌شود و خروج خودروهای پلاک تهران از مرزهای استان ممنوع است و ورود پلاک‌های غیربومی به استان نیز ممنوع است. 

او در واکنش به اینکه با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سفر و روز طبیعت تقاضا برای ورود به استان‌های شمالی افزایش خواهد یافت، گفت: ممنوعیت ورود و خروج در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین نیز به همین ترتیب برقرار است و تا زمانی که تهران و البرز از وضعیت نارنجی خارج نشوند، این محدودیت‌ها ادامه دارد. 

سردار حسینی در پاسخ به این سوال که در شهرستان‌ها محدودیت تردد شبانه به دلیل نبود دوربین‌های ترافیکی رعایت نمی‌شود، اظهار کرد: در شهرهایی که دوربین دارند، کنترل توسط دوربین و در شهرهای فاقد دوربین کنترل‌ها توسط همکاران ما در راهنمایی و رانندگی انجام می‌شود. 

او در پاسخ به این سوال که آیا محدودیت ویژه‌ای برای روزهای پایانی تعطیلات نوروز در نظر گرفته شده است یا خیر گفت: محدودیت ویژه‌ای در نظر نداریم و چنانچه محدودیت جدیدی از سوی ستاد ملی  ابلاغ شد، اعمال می شود.

پلیس راهور تعطیلات نوروز دوربین راهنمایی و رانندگی تشدید نظارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر