کد خبر: 1056693 A

​به منظور زیباسازی منظر شهری و ایجاد فضایی با نشاط، تونل نوری در بوستان ملت تهران اجرا شد.

به گزارش ایلنا و بنابر اعلام سایت شهر، مهدی هوشیار - معاون خدمات شهری و محیط زیست، نورپردازی را یکی از اهداف عمده در طراحی فضاهای شهری دانست و گفت: ۳۲ حالت نورپردازی در طول رفیوژ میانی بوستان ملت از در اصلی خیابان ولیعصر(عج)، منظره ای زیبا را در این روزهای بهاری برای شهروندان ایجاد کرده است.

هوشیار با بیان اینکه ساخت و طراحی تونل نوری در یکی از بوستان‌های فرا منطقه‌ای، نقش موثری برای نشاط و شادابی مردم ایفا می‌کند، افزود: بوستان ملت به عنوان یکی از مکان‌های شاخص در امر زیبا سازی شهری است که سالهاست به دلیل اقبالی که میان شهروندان و گردشگران پیدا کرده است بسیاری از برنامه های اجتماعی و فرهنگی در آن اجرا می شود.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۳ گفت: طراحی و ساخت این تونل نوری بسیار زیبا باعث شده تا در شرایط کنونی که ویروس کرونا جامعه را درگیر کرده، شهروندان بتوانند لحظاتی خاطره‌انگیز را در این فضای طراحی شده در کنار خانواده سپری کنند.

وی اضافه کرد: در طراحی این تونل نوری به ارتفاع ۳ متر، عرض ۴ متر و طول ۵۰ متر ریسه‌های سوزنی شکل مهتابی رنگ که قابلیت برنامه پذیری دارند، استفاده شده است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۳
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر