کد خبر: 1056334 A

​رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: با پیگیری‌های شبانه روزی و حمایت همتی رئیس جمعیت هلال احمر و مساعدت رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، مبلغ ۳۰۰میلیارد تومان به ردیف اعتباری مربوط به سازمان داوطلبان برای کمک به بیماران اضافه شد.

به گزارش ایلنا، محمد نصیری با اشاره به افزایش بودجه ردیف اعتباری مربوط به سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در سال ۱۴۰۰، گفت: براساس پیگیری‌های انجام شده، ردیف اعتباری مربوط به سازمان داوطلبان برای کمک به بیماران که امسال پس از اینکه در سنوات گذشته مجلس در اصلاحیه بودجه ردیف ۱۳۱۰۰۷را به جمعیت اختصاص می‌داد در بودجه پیشنهادی دولت با رقم ۱۲میلیارد تومان برای کمیسیون تلفیق ارسال شد. 

وی افزود: با پیگیری‌های شبانه روزی معاون حمایتی سازمان داوطلبان، حمایت دکترهمتی رئیس جمعیت هلال احمر و مساعدت رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی مبلغ ۳۰۰میلیارد تومان به این ردیف اضافه شد. 

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه بودجه اختصاص داده شده اتفاق بسیار خوب ومبارکی است، بیان کرد: امیدواریم بتوانیم در سال جاری به همه بیماران نیازمند که به مراکز درمانی و داروخانه‌های هلال احمر مراجعه می‌کنند و توان تهیه و تامین داروهای مورد نیاز خود را ندارند، خدمات شایسته ارائه کنیم.

 

بودجه رئیس جمعیت هلال احمر شبانه روزی هلال احمر کمیسیون برنامه و بودجه مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر