کد خبر: 1056235 A

رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: وقتی پژو با گاردریل‌های خط ویژه میدان بهمن برخورد کرد از روی آن‌ها رد شد و در وسط اتوبان متوقف گردید.

به گزارش ایلنا، سرهنگ مجید رنجبر ضمن بیان این خبر افزود: مقارن ساعت ۰۶:۳۰ بامداد امروز، در مسیر غرب به شرق بعثت بعد از میدان بهمن یکدستگاه سواری پژو که در این مسیر در حال تردد بوده ناگهان از مسیر خارج شده و با گاردریل میانی اتوبان به شدت برخورد می‌نماید. 

سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: این خودرو پس از این برخورد و خسارت به چندین گاردریل متوقف می‌شود. 

رنجبر افزود: با حضور کارشناسان منطقه ۱۶ پلیس راهور فاتب در موقعیت حادثه علل حادثه مورد بررسی قرار گرفت و تیم اورژانس پس از بیرون آوردن راننده پژو به مداوای وی در محل حادثه پرداختند. 

بنا بر اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور فاتب، رنجبر درخصوص علت حادثه گفت: عوامل پلیس راهور پس از بررسی صحنه تصادف به این نتیجه رسیدند که: عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه از سوی راننده پژو باعث این حادثه بوده است. 

رنجبر از رانندگان خودروها خواست قبل از حرکت حتما به اندازه کافی استراحت نمایند و با خستگی و خواب آلودگی هیچ گاه رانندگی ننمایند.

 

پژو پلیس راهور ترافیک خودرو وسیله نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر