کد خبر: 1056011 A

معاون ترافیکی پلیس راهور پایتخت از برخورد شدید کامیونت خاور با گاردریل‌های اتوبان زین‌الدین به علت سرعت زیاد خبر داد.

به گزار ش  ایلنا، سرهنگ "سعید اکبری" ضمن بیان این خبر عنوان کرد: در ساعت 06:40 بامداد امروز  وقوع یک فقره تصادف  شدید کامیونت با گاردریل های میانی  مسیر زین الدین به شرق ابتدای لاین کندرو ورودی به باقری جنوب به پلیس 110 اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که کامیونت  به علت سرعت زیاد  و عدم توانایی  راننده در کنترل وسیله نقلیه به میان گاردریل های میانی این اتوبان رفته و متوقف شده است. 

سرهنگ اکبری ادامه داد:  با حضور تیم کارشناسی منطقه  25  پلیس راهور در محل حادثه ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار این کامیونت  با کمک جرثقیل از موقعیت خارج گردید و خودروهایی که مدتی بود پشت این تصادف از حرکت بازایستاده بودند به مسیر خود ادامه دادند و عوامل کارشناس نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام کردند. 

این مقام انتظامی ادامه داد: به واسطه بروز این تصادف  بار ترافیکی مقطعی در محدوده ایجاد گردیده بود و با توجه به اینکه کامیون قادر به حرکت نبود، از جرثقیل راهور استفاده شد و به محض رسیدن جرثقیل در موقعیت این کامیونت  از محل خارج و به کنار راه منتقل گردید.

معاون ترافیکی  پلیس راهور پایتخت بیان داشت: در این حادثه راننده کامیون به علت سرعت زیاد و عدم توجه به جلو  مقصر شناخته شد.  

وی به رانندگان توصیه کرد : اگر سرعت این کامیون کم بود و با سرعت مطمئنه حرکت می کرد مطمئنا راننده آن می توانست وسیله نقلیه خود را کنترل کرده و به موقع عکس العمل نشان داده و مانع برخورد با گاردریل ها گردد.

 به همین خاطر از رانندگان وسایط نقلیه سنگین می خواهیم در حین حرکت در معابر از سرعت مطمئنه بهره برده و با سرعتی حرکت کنند که بتوانند به موقع وسیله نقلیه خود را متوقف نمایند.

 به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب وی گفت: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید.

تصادف جاده‌ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر