کد خبر: 1055238 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛

رییس پلیس تهران بزرگ اولویت‌ها و مهمترین برنامه‌های پلیس تهران را در سال ۱۴۰۰ اعلام کرد.

«سردار حسین رحیمی» رییس پلیس تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره مهمترین برنامه‌ها و اولویت‌های پلیس تهران بزرگ در سال ۱۴۰۰ گفت: در سال ۱۴۰۰ نیز همین روند و طرح‌هایی که در سال ۱۳۹۹ اجرا کردیم را با رفع معایب و نواقص و تقویت نقاط قوت با جدیت دنبال می‌کنیم. 

وی با اشاره به خدماتی که پلیس به مردم ارائه می‌دهد، ادامه داد: یکی از وظایف پلیس ارائه خدمات به مردم است و قطعا در سال ۱۴۰۰ این خدمات جامع تر، کامل‌تر و بهتر ارائه می‌شود. 

رییس پلیس تهران بزرگ درباره برخورد با مجرمان در سال ۱۴۰۰ تصریح کرد: بخش دیگری از فعالیت‌های پلیس برخورد با مجرمان، متخلفان و افرادی است که در ابعاد مختلف می‌خواهند امنیت جامعه را مختل کنند. ما در این بخش هم با جدیت و با حالت آفندی و حساسیت کار خود را دنبال خواهیم کرد. 

سردار رحیمی درباره اقدامات پلیس‌های تخصصی تهران بزرگ مانند پلیس آگاهی، پلیس پیشگیری، پلیس امنیت و… در سال ۱۴۰۰ خاطرنشان کرد: طرح‌های مختلف در پلیس‌های تخصصی برای سال ۱۴۰۰ آماده شده است. این طرح‌ها بعد از رفع معایب و نواقص و تصویب فرماندهی در سال ۱۴۰۰ به مرحله اجرا در خواهد آمد. 

رییس پلیس تهران بزرگ تاکید کرد: ما برای امنیت و آرامش مردم و همچنین برخورد با مجرمان و مخلان نظم و امنیت در جامعه لحظه‌ای درنگ نخواهیم کرد.

 

سردار حسین رحیمی رییس پلیس تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر