کد خبر: 1055028 A

سرهنگ اوتادی:

جانشین مرکز کنترل هوشمند ترافیک راهور تهران بزرگ اعلام کرد: امروز وضعیت معابر تهران خوب و روان هست و در هیچ نقطه‌ای بار ترافیکی نداریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «سرهنگ عباس اوتادی»، جانشین مرکز کنترل هوشمند ترافیک راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی تهران چهارشنبه ۴ فروردین بیان کرد:امروز وضعیت معابر تهران خوب و روان هست و در هیچ نقطه‌ای بار ترافیکی نداریم.

وی تصریح کرد: کلیه معابر اصلی و بزرگراه‌ها ترافیک روان را دارند. لذا می‌طلبد که در این شرایط کلیه رانندگان عزیز با سرعت مطمئنه، با رعایت فاصله طولی، با رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی تردد کنند تا انشاالله حوادثی را در میان شهروندان شاهد نباشیم.

جانشین مرکز کنترل هوشمند ترافیک راهور تهران بزرگ گفت: در روزهای گذشته نیز بار ترافیکی در سطح تهران مشکل خاصی نداشته است. در بعد از ظهر‌ها با توجه به مراجعات شهروندان به معابر شمالی به خصوص میدان تجریش، شریعتی، حوزه منطقه ۱، بالاتر از پل صدر و خیابان ولیعصر حجم ترافیک مختصری را شاهد هستیم که همکاران ما در آنجا حضور دارند و نسبت به روان‌سازی ترافیک اقدامات لازم را انجام می‌دهند اما در مجموع در حال حاضر وضعیت  معابر تهران روان است و مشکل خاصی نداریم.

 

بزرگراه پایتخت پلیس راهور قوانین راهنمایی و رانندگی کنترل ترافیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر