کد خبر: 1055003 A

مدیر عامل شرکت عمرانی کارکنان مطرح کرد:

مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران گفت: مجموعه فرهنگی، گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس آماده میزبانی از شهروندان تهرانی و گردشگران نوروزی است.

به گزارش ایلنا، فریدون رضوی کیا، مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران، ضمن تبریک آغاز سال جدید و تقارن این ایام با ولادت حضرت حجت (عج) و آرزوی سلامتی و تندرستی برای هم میهنان گفت: مجموعه فرهنگی، گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس با گل آرایی گسترده و نصب المان‌های نوروزی آماده میزبانی از شهروندان تهرانی و گردشگران نوروزی است. 

وی ضمن تقدیر از کادر درمانی کشور بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و توصیه‌های ستاد ملی کرونا توسط شهروندان و گردشگران نوروزی تأکید کرد. 

رضوی‌کیا با اشاره به محدودیت‌های ناشی از کرونا از عموم شهروندان و گردشگران خواست با استفاده از ماسک و با رعایت نکات بهداشتی از فضاها و امکانات مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس استفاده و در حفظ و نگهداری محیط زیست و نظم و انضباط مجموعه با کارکنان دریاچه همکاری کنند. 

مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران در ادامه افزود: در راستای افزایش رضایت‌مندی و رفاه حال شهروندان و گردشگران در نوروز امسال، تعداد سه دستگاه ماشین برقی به صورت رایگان به مراجعین خدمات‌رسانی می‌کند و اولویت استفاده از این خودروها با سالمندان خواهد بود. 

بنابر این گزارش، در جای جای پهنه ساحلی دریاچه با وسعت ۱۳۰ هکتار، رنگ‌های شاد گل‌های بهاری، نوازشگر چشمان گردشگرانی است که تهران را برای تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ انتخاب کرده‌اند و اوقات فراغت خود را در دریاچه سپری می‌کنند. 

گل‌های بنفشه، همیشه بهار، اطلسی، مینا چمنی، کلانکو، شب‌بو و پامچال در جای جای فضای سبز مجموعه دریاچه چیتگر به چشم می‌خورد و برای اولین بار، نصب المان‌های نوروزی در کنار ایجاد فرش گل‌های زیبا، فضای خاطره‌انگیزی برای گردشگران و شهروندان مراجعه کننده به دریاچه شهدای خلیج فارس، فراهم کرده است.

 

خلیج فارس شهرداری تهران گردشگران نوروزی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر