کد خبر: 1054821 A

حاج محمدی:

​رییس سازمان زندان‌های کشور گفت: ضد انقلاب در تلاش است تا با تکیه بر نقاط ضعف، صدها نمونه تلاش جهادی و زحمات زندانبانان را بی‌اثر جلوه دهد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، «محمد مهدی حاج محمدی» رییس سازمان زندان‌های کشور با نمایندگان قرارگاه‌های جهادی استان چهارمحال و بختیاری دیدار کرد. 

رییس سازمان زندان در دیدار با نمایندگان گروه‌های جهادی ضمن قدردانی از زحمات آنان گفت: برخی از شما عزیزان از سی سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد بازگشتید، بین زندان و سی سخت شباهتی است و آن اینکه وقتی بحران سیل یا زلزله رخ می‌دهد مانند وقتی است که سرپرست خانواده به زندان می‌افتد، در هر دو حالت خانواده دچار مشکل می‌شود و سرپناه خود را از دست می‌دهد، اینجاست که ما باید این گروه‌های آسیب دیده را حمایت کنیم. 

وی اضافه کرد: ضد انقلاب می‌کوشد با تکیه بر نقاط ضعف و برجسته نمودن آن، صدها نمونه تلاش جهادی و زحمات زندانبانان برای اصلاح و تربیت را کم رنگ یا بی‌اثر جلوه دهد. 

رییس سازمان اظهار داشت: در زندان، قلوب آماده کار فرهنگی است و این فرصت، مسئولیت متولیان فرهنگی و جهادی را سنگین‌تر می‌نماید.

رییس سازمان زندان‌های کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر