کد خبر: 1054642 A

​فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: پلیس ویژه با حفظ و ارتقای آمادگی‌ های همه‌ جانبه عملیاتی، جسمانی و علمی-بصیرتی، تحرکات و تهدیدات دشمنان جمهوری اسلامی در حوزه امنیت داخلی را رصد کرده و توطئه‌ های آنان را در اسرع وقت خنثی می‌کند.

به ‌گزارش ایلنا، سردار "حسن کرمی" در جلسه قرارگاه ظفر با حضور فرماندهان، معاونان و روسای یگان‌های ویژه ناجا ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی، اظهار داشت: حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است را به همه همکاران عزیز در سراسر کشور تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از خیر و برکت و توفیق به همراه سلامتی را برای همگان از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

وی افزود: در سال ۱۴۰۰ برنامه‌ هایی در جهت بهبود ارائه و کیفیت خدمات رفاهی به کارکنان به‌ ویژه تسهیلات مسکن، کمک‌ هزینه ها، منازل سازمانی و. . . تدوین شده‌ است تا زمینه برای افزایش منزلت اجتماعی آنان فراهم شود.

فرمانده یگان‌ های ویژه ناجا با اشاره به اجرای طرح مواسات و کمک‌ های مؤمنانه بیان داشت: مواسات، ناظر به سبک زندگی اسلامی است و از مهم‌ ترین وظایف اخلاقی هر انسانی، همراهی و کمک کردن به برادر مؤمن در همه امور است.

سردار کرمی با اشاره به آمادگی عملیاتی پلیس ویژه، تصریح کرد: حفظ و تقویت آمادگی عملیاتی به ‌عنوان یک اصل مهم در یگان ‌های ویژه دنبال می‌شود و از اینرو آموزش‌ های نوین و کاربردی می‌ تواند نقش بسزایی در اجرای مطلوب مأموریت ‌ها داشته باشد.

وی تاکید کرد: پلیس ویژه با حفظ و ارتقای آمادگی‌ های همه‌ جانبه عملیاتی، جسمانی و علمی-بصیرتی، تحرکات و تهدیدات دشمنان جمهوری اسلامی در حوزه امنیت داخلی را رصد کرده و توطئه‌ های آنان را در اسرع وقت خنثی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد انتظامی در پایان با اشاره به ضرورت هوشمندسازی پلیس ویژه در سال ۱۴۰۰ خاطرنشان کرد: پلیس ویژه باید به ابزار نوین متکی باشد تا بتواند رویکرد پیشگیری و اقدامات پیش ‌دستانه را به شکل مطلوب دنبال و اجرایی کند و این مهم مستلزم تعامل با مراکز علمی، دانشگاهی و نخبگان است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر