کد خبر: 1054639 A

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا، پلیس آگاهی ناجا را پناهگاه مردم و ملجا دل های خائف دانست و بر اطلاع رسانی به موقع اقدامات حرفه ای و مقتدرانه کارآگاهان به مردم تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، سردار "محمد شرفی" در جلسه قرارگاه نوروزی عمار پلیس آگاهی ناجا با تبریک بهار طبیعت و تقارن آن با میلاد منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج)، تلاش های شبانه روزی و حرفه ای کارآگاهان پلیس آگاهی سراسر کشور در تامین نظم و امنیت هموطنان را مورد تقدیر قرار داده و پلیس آگاهی ناجا را در طراز انقلاب اسلامی دانست.

وی مقطع کنونی را بهترین دوران فعالیت پلیس آگاهی در طول سالیان گذشته قلمداد کرد و افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی ناجا همواره پناهگاه مردم و ملجا دل های خائف بوده و بنده به خاطر ندارم پلیس آگاهی تا این حد مقتدر، مصمم و برنامه محور عمل کرده باشد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا، برخورداری پلیس آگاهی از سرمایه عظیم نیروی انسانی باهوش، حرفه ای و با تجربه را موجب انسجام درونی و مایه مباهات دانست و گفت: کارهای پلیس آگاهی به هیچ وجه شعاری نبوده و نگاهی به اقدامات این پلیس در هدایت و کشف پرونده های مهمی همچون سرقت مسلحانه تبریز، هلاکت عامل قتل های خانوادگی بوشهر، تجزیه و تحلیل پرونده های پیچیده و ارائه راه کارهای دقیق علمی، اطلاعاتی و عملیاتی به رده های زیر مجموعه، استفاده از تجهیزات نوین و بومی شده داخلی در کشف جرایم و ارائه خدمات شبانه روزی به مردم را می توان از عوامل موفقیت این پلیس معرفی کرد.

سردار شرفی در ادامه با اشاره به پایگاه مردمی پلیس آگاهی، اظهار داشت: شهروندان اقدامات صورت گرفته توسط کارآگاهان را به دقت دنبال کرده و در همین راستا، لازم است پلیس آگاهی ناجا نیز با استفاده از ابزارهای رسانه ای، نسبت به اطلاع رسانی کشف پرونده های مهم و استرداد اموال مکشوفه به مردم و شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام کند.

این مقام ارشد انتظامی همچنین تهیه سند تحول در پلیس آگاهی ناجا را مورد تقدیر قرار داد و تصریح کرد: متناسب سازی ساختار سازمانی با تغییرات به وجود آمده در جرایم، کشف علمی جرایم، هوشمند سازی پلیس، توجه به اشراف اطلاعاتی، اخلاق حرفه ای در پلیس، عطوفت و مهربانی با مردم، افزایش ظرفیت های کارآگاهی و تمرکز بر ارتقای ظرفیت های علمی و تجربی کارکنان نیز می تواند در ارتقاء دستاوردهای سازمانی موثر باشد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در پایان اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در ایجاد تحول، امیدآفرینی و ارتقای نهضت خدمت رسانی به مردم را مورد تاکید قرار داد و ابراز امیدواری کرد برنامه های تنظیم شده توسط پلیس آگاهی ناجا در کاهش فاصله وقوع تا کشف جرایم و استرداد اموال مسروقه به مال باختگان با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر