کد خبر: 1054389 A

سردار واعظی:

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در پی وقوع هشت فقره قتل در شهرستان کنگان در هفته گذشته و تهدید قاتل به کشتن تعدادی دیگر که با آنها مشکل داشته، پلیس استان بوشهر با شناسایی قاتل در صدد دستگیری او بوده است.

به گزارش ایلنا، سردار خلیل واعظی با اشاره به اشراف اطلاعاتی و رصد لحظه به لحظه قاتل توسط پلیس، عنوان کرد: با برنامه ریزی و یک عملیات روانی به منظور جلوگیری از حادثه ای دیگر، قاتل را به محل مد نظر کشانده و با میدان دادن به وی پس از اینکه در نقطه مورد نظر قرار می گیرد نسبت به مذاکره با او جهت تسلیم شدن پرداخت که پس از مقاومت، وی اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کرد و سپس توسط پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفته و کشته می شود. 

این مقام انتظامی افزود: طبق اطلاعاتی که پلیس در اختیار داشته، قاتل تصمیم داشته شب گذشته در منطقه گوده شهرستان کنگان اقدام به چند فقره قتل دیگر نماید که پلیس با هوشیاری و پوشش کامل منطقه مانع این اقدام فجیع شده است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان بوشهر از مردم درخواست کرد اخبار را از طریق کانال پلیس و رسانه های معتبر دنبال کرده و به شایعات در فضای مجازی توجهی ننمایند.

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر