کد خبر: 1054218 A

شهردار تهران در پیامی سال نو شمسی را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، در متن تبریک نوروزی شهردار تهران که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد، آمده است: 

یا مقلب القلوب و الابصار . یا مدبرالیل و النهار . یا محول الحول و الاحوال . حول حالنا الی احسن الحال

سالی که گذشت، هم برای مردم جهان و هم برای مردم ایران، سالی دشوار، تلخ و پر از نگرانی بود. مردم در اقصی نقاط جهان، با نگرانی و اضطراب، نظاره‌گر سرنوشت بیماری کووید۱۹ بودند، برخی با آن درگیر شدند و برخی دیگر عزیزانشان را از دست دادند.

ما ایرانیان، به واسطه مواجهه با تحریم‌های ظالمانه وجنگ تمام عیار اقتصادی تحمیل شده از سوی دشمنان ملت ایران، دشواری‌های اقتصادی و بهداشتی مضاعفی را تجربه کردیم. اما به رغم همه دشواری‌ها آحاد مردم کنار هم ماندند و صحنه‌های ماندگاری از گذشت و ایثار و فداکاری را خلق کردند. بی‌شک نخستین قهرمانان این سال سخت، کادر درمان فداکار ما بودند. کمترین وظیفه همه ما قدردانی از زحمات و جانفشانی‌های آنهاست.

من در پایان این سال سخت، بر خود لازم می‌دانم با همه کسانی که در این سال، عزیزان خود را از دست دادند یا متحمل صدمه و دشواری شدند، ابراز همدردی می‌کنم، همچنین به عنوان نماینده برگزیده منتخبین مردم برای اداره شهر، بابت همه کاستی‌ها و کمبودها از شهروندان تهرانی عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم بتوانیم در سال پیش رو توفیق بیشتری در کسب رضایت شهروندان تهرانی داشته‌باشیم.

همچنین آرزو می‌کنم سال جدید، به لطف خداوند و در پرتو عنایات امام عصر(ع) سایه شوم بیماری از سر جهانیان و مردم ایران رفع شود و امیدوارم با همبستگی، همدلی و همراهی اقشار مختلف مردم و رفتار عقلانی سیاستمداران جهان، ملت ایران بتواند در این سال با عزت و اقتدار بر تحریم‌های ظالمانه غلبه کند و صلح و مدارا و عقلانیت در همه‌جای جهان حاکم شود و مردم ایران نیز در کنار بقیه مردم جهان سالی خالی از مخاطره و مملو از آرامش، شادی، امیدواری، سلامتی، بهبود وضعیت زندگی و عاقبت‌ به خیری را در پیش رو داشته باشند.

پیروز حناچی

پیروز حناچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر