کد خبر: 1053813 A

معاون استاندار تهران خبر داد؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران اظهار داشت: گشت های ویژه کنترل بر ساخت و سازهای غیر مجاز در ایام نوروز افزایش پیدا می کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، عبدالرضا چراغعلی با اشاره به لزوم مقابله با یاخت وسازهای غیرمجاز اظهار داشت: برای جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در ایام نوروز و به منظور بررسی و اهتمام بیشتر برای جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو تلاش خواهیم کرد تا با افزایش نظارت ها، جلوی ساخت و ساز غیرمجاز گرفته شود. 

وی افزود: هرگونه تخطی از قوانین و مقررات، به فرمانداری‌های تابع استان اعلام می‌شود و بر این اساس تعداد تیم‌های کشیک پلیس ساختمان و گشت در سطح شهر و اراضی تحت مدیریت به صورت شبانه روزی جهت تسریع در شناسایی هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز افزایش پیدا می‌کند و گزارشات تخلفات بر حسب ارتباط به دبیرخانه کمیسون ماده ۹۹ و ۱۰۰ قانون شهرداری اعلام می‌شود. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران عنوان کرد: فرمانداری‌ها نسبت به نصب بنر و اطلاع‌رسانی عمومی به شهروندان و مالکین و همچنین اعلام تبعات سوء ساخت و ساز غیر مجاز، قطع اشجار و تخریب اراضی اهتمام کنند. 

چراغعلی خاطرنشان کرد: تصمیم گرفته شده تا با عوامل خاطی و متخلفین در امر ساخت و ساز غیر مجاز شدیدا برخورد شود و تاکید شده که از فعالیت مشاورین املاک غیر مجاز در سطح شهرستان جلوگیری شود. 

وی افزود: فرمانداری‌ها مکلفند هماهنگی و ارتباط لازم را با دادستانی شهرستان در ایام نوروز داشته باشند و همچنین نسخه‌ای از برنامه کشیک و مسئولین مربوطه در ایام مذکور و گزارشات روزانه خود را به این معاونت ارسال کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر