کد خبر: 1053801 A

شهردارتهران از برقراری بیمه برای خانواده های متوفیان کرونای تاکسیران پایتخت خبرداد وگفت: همچنین 15 هزار نفر از تاکسیرانان تهران در مرحله نخست بیمه خواهند شد.

به گزارش ایلنا، شهردارتهران در مراسم تجلیل و نکوداشت از تلاشهای تاکسیرانان تهران و تکریم از خانواده های مدافعان خدمت در دوره شیوع کرونا در حوزه تاکسیرانی گفت: سال گذشته در همین روزها ما اوج شرایط پاندمی کرونا را پشت سرگذاشتیم و تقریبا در جایی سراغ نداشتیم که سیستم حمل ونقل تعطیل شده باشد چراکه همان کسانی که در همان شرایط خدمات ارایه میکردند با همین روشهای حمل ونقل مترو، اتوبوس و تاکسی مشغول ارایه خدمت بودند.

وی افزود: باتوجه به شیوع پاندمی کرونا علیرغم اقداماتی که در طول یکسال گذشته تاکنون صورت گرفت، کسانی که مشغول خدمت رسانی با تاکسی بودند؛ طبیعتا بیشتر در معرض ابتلا بودند و میزان فوت افرادی که به این بیماری منحوس مبتلا شدند در بین تاکسیرانان؛ از تعداد آمار فوتی های حوزه خدمات شهری نیز در شهرداری تهران بالاتر بود. 

حناچی گفت: مایاد وخاطرات این عزیزان را در شهرداری تهران را گرامی میداریم و موضوع بیمه را پیگیر هستیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت ونظارت بر تاکسیرانی شهرتهران ؛ شهردار خاطرنشان ساخت:  به یک توافق 15هزارنفری اولیه رسیدیم و قرارشده تا از نفراتی که بیمه نیستند در سری اول این لیست قرارداشته باشند و از بین مرحومین تاکسیران نیز، یکی  از افراد درجه یک این عزیزان «مدافع خدمت» در لیست بیمه قراربگیرند./

 

پایتخت تاکسی خانواده روابط عمومی سازمان فوت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر