کد خبر: 1053656 A

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کارکنان سازمان بهشت زهرا قدردانی کرد

سردار رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ و سردار حمیدی، رئیس پلیس راهور ناجا در آخرین پنجشنبه سال با حضور در بهشت زهرا از عملکرد این سازمان در ایام کرونا و همچنین در آخرین پنجشنبه سال قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به ویروس کرونا و مشکلات فراوانی که در طول سال ایجاد شده و حجم زیاد درگذشتگان بیان کرد: کارکنان بهشت زهرا همواره در تمام شرایط نقش خود را به زیباترین شکل و وجه ایفا کردند و تلاش مضاعفی در کنار دست اندرکاران عرصه سلامت و امنیت انجام دادند. کارکنان بهشت زهرا نقش بی بدیل در انجام وظیفه و ارائه خدمات به درگذشتگان کرونا داشتند.

او با اشاره به پنجشبه و جمعه آخر سال ادامه داد: همکاران در پلیس راهنمایی و رانندگی و سایر بخش ها مکلف شده اند که در کنترل عملیاتی راهنمایی و رانندگی قرار بگیرند و در سه روز پایان سال خدمات ارائه دهند.

سردار رحیمی اضافه کرد: خوشبختانه با توصیه های رئیس سازمان بهشت زهرا و پلیس مردم رعایت کرده اند و در مقایسه با سال های گذشته حضور کمتری در بهشت زهرا داشته اند. به هر حال مکلف هستیم خدمات کامل و سرویس کامل انتظامی را پیش بینی کنیم و این اقدام انجام شده است.

3c774a26-8161-4432-b9c0-a28a82063b4c

او گفت: سازمان بهشت زهرا سال پرمشغله ای را پشت سر گذاشته است و به خوبی از ایفای نقش برآمده است. پلس خودرا در کنار همه دستگاه ها و به خصوص در تهران در کنار شهرداری می داند.

سعید خال، رئیس سازمان بهشت زهرا نیز گفت: بهشت زهرا امروز یکپارچه سفید پوش و سبز پوش بود. خدمت رسانی به مردم امروز از سوی پلیس مقتدرانه و بی ریا و خالصانه بوده است.
براساس گزارش پایگاه خبری شهر، مسعود حمزه ای، رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران نیز در آخرین پنجشنبه سال با حضور سرزده به بهشت زهرا از روند فعالیت ها بازدید کرد.

 

بهشت زهرا رئیس پلیس راهور روزهای پایانی سال شهرداری تهران فرمانده انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر