کد خبر: 1053365 A

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در پیامی خجسته سالروز ولادت امام حسین (ع) و روز «پاسدار» و فرخنده میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز «جانباز» را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، در پیام تبریک سردار اسکندر مؤمنی آمده است:


بسم الله الرحمن الرحیم
نامگذاری سوم و چهارم ماه شعبان به‌عنوان روز پاسدار و جانباز، نشانگر مجاهدت، فداکاری، ایثار، جان‌فشانی و حماسه‌آفرینی دلیرمردان سپاه و جانبازان سرافراز انقلاب اسلامی است. مجاهدان سرافرازی که ایثار، شجاعت و آزادگی را از سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) آموخته‌اند و مدال پرافتخار پاسداری دین و جانبازی در راه خدا، همواره بر سینه‌های مالامال از عشق و ایمانشان می‌درخشد.
پاسداران سبز پوش ایران اسلامی با تبعیت از سیره نورانی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) فداکاری‌های بسیاری در راه دفاع از اسلام و ایران داشته‌اند و در هر نقطه از کشورمان منشأ خدمات ارزنده برای مردم بوده‌اند، لذا آسایش و آرامش امروز خود را مدیون جان‌فشانی پاسداران سرافراز و ایثارگری جانبازان عزیز می‌دانیم که هشت سال دفاع مقدس، با اخلاص و ایمان به خداوند متعال، غیورانه از ایران اسلامی دفاع کردند و آزادگی را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.
فداکاری و جان برکفی توأم با خلوص نیت، واژگان مقدسی هستند که در دین ما و برای ملت شریف ما آشنا و دیرینه است. مجاهدت‌های بی‌وقفه و توأم با ایثار و فداکاری پاسداران سرافراز در صیانت از سلامت مردم در شرایط کنونی کشور در مبارزه با ویروس کرونا، بی‌شک یکی از درخشان‌ترین نمونه‌های فداکاری این عزیزان است.
جانبازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز، با ایثار و از خود گذشتگی خود در مسئولیت‌پذیری و پاسداری در راه دین و وطن، نماد جوانمردی و وفاداری به اسلام و ایران هستند و حقی بزرگ بر گردن همه ملت شریف ایران دارند و دولت و ملت این مرزوبوم همواره قدرشناس زحمات و مجاهدات‌های الهی آنان هستند.
اینجانب ضمن گرامیداشت اعیاد و موالید خجسته‌ی شعبان المعظم، میلاد پر برکت پیشوا و سرور آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و «روز پاسدار» و زادروز فرخنده بزرگ پرچم‌دار وادی ایثار و حماسه حضرت ابوالفضل العباس (ع) و «روز جانباز» را به همه پاسداران و جانبازان عزیز تبریک عرض نموده و عزت و سربلندی ابدی نظام مقدس جمهوری اسلامی را که ثمره خون شهدا و دلاوری پاسداران و جانبازان و فداکاری‌های ایثارگران است، از پروردگار متعال مسئلت دارم.

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر