کد خبر: 1051887 A

فرمانده ناجا:

فرمانده نیروی انتظامی گفت: به فرموده امامین انقلاب اجر و پاداش زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست؛ شهدای گرانقدر نیازمند برگزاری مراسم باشکوه نیستند بلکه با برگزاری این مراسم می‌خواهیم بگوییم که به یاد شهدای عزیز و والامقام هستیم.

به گزارش ایلنا، سردار حسین اشتری در آئین نکوداشت ۱۵۰۰ شهید فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت، مدافعان وطن و درود و سلام بر روح بلند و ملکوتی امام خمینی (ره) و آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت برای مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" گفت: اعیاد ماه رجب و شعبان را خدمت شما بزرگواران عزیز تبریک عرض می کنم ان شاء الله خیر و برکت این ماه نصیب شما شود و همه ما به برکت این ماه عزیز آماده ورود به ماه مبارک رمضان شویم.

وی ضمن عرض خیرمقدم به خانواده های معزز و محترم شهدای تهران بزرگ،جانبازان و ایثارگران ادامه داد: از سردار "رحیمی"؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ و سایر همکاران برای برگزاری  این مراسم باشکوه که به نام شهدای گرانقدر مزین شده، تشکر و قدرانی می کنم، بحمداله سردار رحیمی در هر جایی که مشغول به خدمت رسانی بوده اند به خانواده شهدا توجه ویژه ای داشته اند.

فرمانده ناجا ادامه داد: به فرموده امامین انقلاب اجر و پاداش زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، کمتر از شهادت نیست؛ شهدای گرانقدر نیازمند برگزاری این قبیل مراسم نیستند بلکه با برگزاری این مراسم می‌خواهیم بگوییم که به یاد شهدای عزیز و والامقام هستیم.

سردار اشتری عنوان کرد: امروز مسئولیت سنگینی را در کشور امام زمان (عج) و نایب برحق ایشان امام خامنه ای عزیز"مدظله العالی" برعهده داریم و نیازمند یاری و دعای خیر شهیدان و خانواده های گرانقدر آنها هستیم.

وی با بیان اینکه شهدا به دنبال کسب جایگاه و ثروت اندوزی نبودند و تنها در راه خدا جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند، تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۶۰ نفر از مأموران نیروی انتظامی به درجه رفیع شهادت نایل آمدند که متولدین دهه ۷۰ و ۸۰ بودند و تنها هدف آنها خدمت رسانی به مردم، برقراری امنیت و رضایت خداوند بوده است.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه برای هرکشور و جامعه ای بالاترین نعمت، نعمت امنیت است، تصریح کرد: امروز حافظان امنیت کشور، فرزندان شما در نیروی انتظامی هستند و ناجا نیز این افتخار را دارد که حافظ ارزش های انقلاب و مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران و همچنین حافظ جان، مال و ناموس مردم است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار اشتری همچنین عنوان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" امروز بهترین تجارت را شهدا کردند و جایگاه رفیع و والایی را به دست آورده اند؛ از این رو هر زمان در هر حوزه کاری به مشکلی برخورد کردیم با توسل به شهدا گره از کارمان باز شده است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی در طول دفاع مقدس هشت هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرد، گفت: پس از جنگ، نیروی انتظامی در راستای برقراری امنیت و مقابله با اشرار مسلح، پنج هزار شهید نیز تقدیم نظام کرده است.

سردار اشتری با بیان اینکه افتخار می کنیم که خادم شهدای گرانقدر هستیم، امروز کشور‌های ابرقدرت برای جلوگیری از حرکت جمهوری اسلامی ایران فعالیت‌های زیادی در منطقه انجام می‌دهند، اما به نتیجه نمی‌رسند و دلیل آن، خون شهدا و دعای خانواده شهداست، ان شاءالله بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان باشیم تا شرمنده این عزیزان نباشیم.

فرمانده نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر