کد خبر: 1051399 A

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و بازدید از ۲۰۷۲واحد صنفی در سطح شهر تهران، گفت: در این طرح هفت واحد صنفی متخلف براساس دستور قضائی پلمب شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «نادر مرادی» گفت: روز گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در یک طرح مشترک با پایگاه‌های ده‌گانه این پلیس از واحد‌های صنفی در سطح شهر تهران بازدید کردند. 

وی افزود: در این طرح مأموران از ۲۰۷۲واحد صنفی بازدید و به ۲۷متصدی متخلف واحد‌های صنفی اخطار کتبی داده شد. 

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ تصریح کرد: با هماهنگی‌های قضائی، در این طرح هفت واحدصنفی که بدون توجه به پروتکل‌های بهداشتی سلامت شهروندان را به خطر انداخته بودند، پلمب شد. 

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه در این طرح به ۷۳۲نفر از کسانی که بدون ماسک در این واحد‌های صنفی حضور داشته تذکر لسانی استفاده از ماسک ارائه شد، خاطر نشان کرد: پلیس همواره در اجرای پروتکل‌های بهداشتی پای کار بوده و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهد واحد‌های صنفی متخلف که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس درمیان بگذارند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر