کد خبر: 1051277 A

دانشجو:

خسرو دانشجو درباره عملکرد شورای شهر پنجم گفت: فعالیت درخوری از سوی مجموعه شورای شهر و شهرداری تهران به نفع شهر تهران ندیده ام.

به گزارش خبرنگار ایلنا، خسرو دانشجو، پس از ثبت نام در ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره شیوه ثبت نام در این دوره گفت: چند ساعتی برای ثبت نام غیرحضوری تلاش کردم اما گویا سیستم امروز با مشکلاتی روبرو بود و موفق نشدم که به صورت غیرحضوری ثبت نام کنم.

او در پاسخ به این سوال که وابسته به کدام حزب در این دوره از انتخابات شوراها هستید؟ گفت: با شورای وحدت و شورای ائتلاف همکاری دارم و امیدوارم این افتخار را پیدا کنم که شورای وحدت اسم من را در لیست قرار دهد.

او افزود: اما اگر اینگونه نشد معتقدم فعالیت در شورای شهر تهران نیاز به عقبه ای دارد  تا پشتیبان موفقیت فعالیت بشود و باید جمعی هماهنگ وجود داشته باشد. با این حساب دوران خوب شورای دوم تداعی می شود که با پرچم آبادگران وارد شورای شهر تهران شدیم. اگر چنین الگو و مدلی ایجاد و گروه هماهنگی وارد شورای شهر تهران شود فکر می کنم بتوانند برکاتی را شامل حال مجموعه شهر تهران کند.

دانشجو درباره عملکرد شورای شهر پنجم گفت: فعالیت درخوری از سوی مجموعه شورای شهر و شهرداری تهران به نفع شهر تهران ندیده ام. دوستان خودشان بیشتر دوست دارند در آرامش و سکوت پیش بروند و به نظر نمی آید با برنامه محکمی آمده بودند و می خواستند آن برنامه را دنبال کنند. برگه و کارکردی نیست که بخواهم آن را ارزیابی کنم.

خسرو دانشجو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر