کد خبر: 1050311 A

حسن بیگی:

رئیس ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به اولین روز نام‌نویسی ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر گفت: تاکنون ثبت نام ۲۳۰ داوطلب در استان نهایی شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران؛ شکر اله حسن بیگی با اشاره به اولین روز نام‌نویسی ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر اظهار داشت: تا ساعت ۲۰ امروز ۳۲۸ نفر داوطلب به صورت غیرحضوری و حضوری در سطح استان اقدام به ثبت نام کردند که مدارک ۹۸ داوطلب دیگر در حال بررسی است و ثبت نام ۲۳۰ نفر نهایی شده است. 

وی ادامه داد: بیشترین میزان ثبت نام داوطلبان به صورت غیرحضوری صورت گرفته است که داوطلبان وقتی فرآیند زمان ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری نهایی می‌کنند، دیگر نیاز نیست به فرمانداری‌ها مراجعه کنند، این افراد باید از سرشماره ۳۰۰۰۷۷۸۷ منتظر دریافت پیامک با مظنون «اطلاعات توسط فرمانداری تایید شد، ثبت نام شما قطعی است» باشند. 

رئیس ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه براساس اطلاعیه شماره ۶ ستاد انتخابات کشور، داوطلبان می‌توانند به چهار روش برای ثبت نام اقدام کنند عنوان کرد: روش نخست از طریق اپلیکیشن موبایلی به آدرسEntekhabat. moi. Irو دریافت کد رهگیری، قابل اجرا است. 

حسن بیگی سپس گفت: در روش بعدی داوطلبان می‌توانند از طریق نسخه دسکتاپ (کامپیوتر) و دریافت کد رهگیری اقدام، و در روش سوم با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و دریافت کد رهگیری فرآیند ثبت نام خود را کامل کنند؛ به علاوه در روش چهارم که پیشنهاد نمی‌شود افراد می‌توانند با مراجعه به فرمانداری‌ها به صورت حضوری فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند.

 
رئیس ستاد انتخابات استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر