کد خبر: 1048830 A

سردار گودرزی:

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه هوشمندسازی از اولویت‌های مرزبانی در سال ۱۴۰۰ است، درباره ساخت خانه‌های سازمانی برای مرزبانان گفت: تا یک ماه آینده ۲۰۰ الی ۳۰۰ باب منزل سازمانی به مجموعه مرزبانی ناجا اضافه خواهد شد.

«سردار احمد علی گودرزی» فرمانده مرزبانی ناجا در گفتگو با خبرنگار ایلنا درباره اولویت‌های مرزبانی ناجا در سال ۱۴۰۰ گفت: همه‌ساله اولویت‌های ما براساس نیازهایی که در مرز وجود دارد، طراحی و ابلاغ می‌شود. ساز و کار این اولویت‌ها در جلساتی در ستاد کل، ستاد عالی نیروی انتظامی و ستاد مرزبانی نیروی انتظامی، طراحی و برنامه ریزی می‌شود. همچنین آموزش ها، تجهیزات و امکانات بر همین اساس فراهم می‌شود و در اختیار مرزها قرار می‌گیرد. 

وی ادامه داد: هوشمندسازی و تعاملات دیپلماسی و صیانت از نیروهای مزربانی از اولویت‌های ما در سال ۱۴۰۰ است. خوشبختانه در طول سال هم مرزبانان درجه یک (فرماندهان هنگ‌های مرزی) و درجه دو (فرماندهان گروه‌های های مرزی) با همتایان خود در مرزبانی کشور مقابل مسائل را مطرح کرده و به تفاهم می‌رسند. 

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اقدامات انجام شده برای مرزبانان گفت: یکی دیگر از برنامه‌های ما ساخت خانه‌های سازمانی در مناطق مرزی است در همین راستان نیز ما تقاضا کردیم و ستاد کل نیروهای مسلح نیز اعتبار خوبی را در این خصوص در نظر گرفته است و تا یک ماه آینده ۲۰۰ الی ۳۰۰ باب منزل سازمانی به مرزبانی اضافه خواهد شد. 

وی با بیان اینکه خوشایندسازی محیط برای سربازان در مناطق مرزی از دیگر اقدامات ما در سال ۱۴۰۰ است، تصریح کرد: همچنین از دیگر اولویت‌های ما بالابردن ارتقای توان عملیاتی مرزبانی هم از حیث آموزش، نیرو، مسائل تاکتیکی، رفتاری و… است که در دستور کار قرار گرفته است. 

فرمانده مرزبانی ناجا همچنین درباره بودجه سال ۱۴۰۰ مرزبانی نیز گفت: بودجه زمانی اثر دارد که محقق شود متاسفانه امسال بخش اعظمی از بودجه محقق نشده است. اگر بودجه محقق شود قطعا می‌تواند اثرگذار باشد البته برای سال ۱۴۰۰ بودجه افزایش داشته است و اگر درصد قابل توجهی از بودجه محقق شود می‌توانیم اقدامات خوبی در مرزها انجام دهیم.

عراق مشکلات نظام مقدس جمهوری اسلامی وزارت کشور برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر