کد خبر: 1047536 A

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی کامیون حمل بار به علت سرعت زیاد در اتوبان آزادگان و مصدوم شدن راننده آن خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ احسان مومنی گفت: در ساعت ۰۹:۴۰ صبح امروز (جمعه) در مسیر اتوبان آزادگان مسیرشرق به غرب روبروی میوه و تره بار نرسیده به پل شهید کاظمی یکدستگاه کامیون حامل بار ناگهان واژگون میشود. 

وی افزود: این کامیون به علت سرعت زیاد وعدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ابتدا به سمت راست منحرف و پس از برخورد با جداول میانی به لاین کندرو منحرف و وارد می‌شود. 

وی گفت: خودروهای عبوری در لاین کندرو خیلی خوش شانس بودند که این کامیون در حال واژگونی با وسیله آنان برخورد نکرد و آنان توانستند قبل از برخورد خودروی خود را متوقف و دقیقا قبل از توقف کامل این کامیون آن‌ها نیز متوقف شوند. 

مومنی بیان داشت: بلافاصله پس از این حادثه رییس وتیم‌های کارشناسی منطقه ۲۶ پلیس راهور تهران بزرگ در محل حضور یافتند و ضمن ایمن‌سازی محل حادثه به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند. 

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با حضور عوامل راهور در محل حادثه و بیرون آوردن راننده کامیون از فضای محبوس شده، نسبت به جابجایی بارهای این کامیون اقدام شد و جرثقیل سنگین پلیس راهور تهران بزرگ این غول آهنی را جابجا و به گوشه راه منتقل کرد و با حضور تیم اورژانس در محل راننده کامیون به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شد. 

مومنی افزود: خودروهایی که در این مسیر در حال حرکت بودند مدتی در ترافیک ناشی از این واژگونی منتظر بودند ولی با اقدامات صورت گرفت پس از دقایقی به مسیر خود ادامه دادند. 

وی از رانندگان خواست حین خلوتی معابر و بزرگراه‌ها، از سبقت و سرعت جدا خوددرای نمایند و همیشه با سرعت مطمئنه و مجاز حرکت نموده تا شاهد بروز این حوادث در سطح شهر نباشیم.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر